Doprava při nákupu nad 1500 kč ZDARMA

Olaplex® Hair Perfector No. 3

Olaplex® Hair Perfector Nº3 je nejprodávanější domácí kúra, která účinně působí proti poškození a zanechává Vaše vlasy silnější a zdravější s každou aplikací.

100 ml

Položka byla vyprodána…
419 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 90
Olaplex® Hair Perfector No. 3
Doručení
Garance doručení
Vyřídím v co nejkratším čase. Doprava při nákupu nad 1500 Kč ZDARMA.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá drobnost pro radost.
Original
Záruka kvality
Zboží z originální distribuce
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Havel Hair, Kostelní 100/22, Ostrava

Detailní popis produktu

Olaplex® Hair Perfector Nº3 je nejprodávanější domácí kúra, která účinně působí proti poškození a zanechává vaše vlasy silnější a zdravější s každou aplikací. S profesionální inspirací, toto pokročilé složení využívá sílu patentované technologie Olaplex® Bond Building Technology k viditelné výživě a opravě vašich vlasů.

Exkluzivní systém Olaplex® totiž použitím jediné molekuly (Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate) obnovuje disulfidové vazby, které jsou zodpovědné za udržení vlasové struktury, síly a také stability. V našich vlasech jsou miliony těchto vazeb a jakmile se rozbijí, objeví se poškození, jako jsou roztřepené konečky, suchost, krepatění nebo matnost.
Proto prostřednictvím týdenní aplikace Olaplex® Hair Perfector Nº3 nejen bojuje s nesčetnými typy poškození, ale také posiluje vaše vlasy.

Výsledek? Lesklé, ovladatelné a pružné prameny i mezi ošetřeními v salonu.

Použití:
1. Naneste na vlhké nebo ručníkem vysušené vlasy. Pokud mají vaše vlasy velké množství stylingových přípravků, měli byste si je před aplikací kúry předem umýt.
2. Naneste dostatečné množství na dlaň a poté jej rovnoměrně rozetřete od kořínků ke konečkům. Vlasy rozčešte, abyste zajistili rovnoměrné rozložení.
Poté nechte působit 10 až 30 minut.
3. Poté vlasy řádně opláchněte a umyjte. Pro maximální péče doporučujeme pokračovat šamponem Olaplex® No.4 Bond Maintenance Shampoo a kondicionérem Olaplex® No.5 Bond Maintenance Conditioner.

Tip: Použijte v kombinaci, jako dvoudílný systém s Olaplex® Intense Bond Building Hair Treatment Nº0. Kombinace působení těchto dvou produktů výrazně zvyšuje účinnost regenerace a dělá vlasy až třikrát silnější.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olaplex
Záruka: 1 rok
Položka byla vyprodána…