Doprava při nákupu nad 1500 kč ZDARMA

Olaplex® Bond Maintenance No.5 Conditioner

Olaplex® Bond Maintenance Conditioner Nº5 je vysoce hydratační složení, které slibuje ochranu a opravu poškozených vlasů.

250 ml

Položka byla vyprodána…
619 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 87
Olaplex® Bond Maintenance No.5 Conditioner
Doručení
Garance doručení
Vyřídím v co nejkratším čase. Doprava při nákupu nad 1500 Kč ZDARMA.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá drobnost pro radost.
Original
Záruka kvality
Zboží z originální distribuce
Osobní vyzvednutí
Osobní vyzvednutí
Havel Hair, Kostelní 100/22, Ostrava

Detailní popis produktu

Olaplex® Bond Maintenance Conditioner Nº5 je vysoce hydratační složení, které slibuje ochranu a opravu poškozených vlasů. Ve skutečnosti se tento rekonstrukční kondicionér ukázal jako účinný, pokud jde o boj s roztřepenými konečky, krepatěním, matností a suchostí. Navíc se jedná o recepturu bezpečnou pro barvy, která vaše vlasy nijak nezatíží a zároveň jim dodává regenerační účinky.

Výsledek? Lehké a celkově zdravější vlasy, které vykazují větší lesk a ovladatelnost.

Všechny tyto výhody jsou možné díky přítomnosti patentované technologie Olaplex® Bond Building Technology ve složení. Tento exkluzivní systém využívá jedinou molekulu (Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate) k obnově disulfidových vazeb, které jsou zodpovědné za udržení struktury vlasů, pevnosti a také stability. V našich vlasech jsou miliony těchto vazeb a jakmile se rozbijí, objeví se poškození, jako jsou roztřepené konečky, suchost, krepatění nebo matnost. S ohledem na tuto obavu vytvořil Olaplex® speciální technologii, která opravuje vlasy zevnitř ven.

Použití:

Po umytí šamponem naneste na vlhké vlasy přiměřené množství kondicionéru Olaplex® Bond Maintenance Conditioner Nº5. Použijte dostatečné množství kondicionéru a rovnoměrně ji rozetřete od pokožky hlavy ke konečkům. Poté nechte asi tři minuty působit. Dokončete důkladným opláchnutím.

Tip: Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků, doplňte jeho použití s dalšími produkty ze stejné řady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olaplex
Záruka: 1 rok
Položka byla vyprodána…